Endüstriyel Kimyasallar

Endüstriyel Kimyasallar

Tekstil ve deri teknolojilerinin dışında, sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik özel endüstriyel ürünler;

Çevre arıtma kimyasalları, yapı kimyasalları, kozmetik kimyasalları ile belirlenen bazı sektörlere hizmet verilmektedir.

Diğer Sektörler

Tekstil Kimyasalları

Tekstil Kimyasalları

Tekstil materyallerinin ön hazırlık aşamalarından son bitim işlemlerine kadar ki süreçlerinde tekstil yardımcı kimyasallarından faydalanılmaktadır.

DETAYLI BİLGİ
Deri Kimyasalları

Deri Kimyasalları

Baykemi; deri sektörüne, malzemenin kolayca işlenmesini ve verimli bir şekilde deri ürünlere uygulanabilir en yüksek kalite standartlarına yükseltilmesini sağlamak için tasarlanmış eksiksiz bir uzmanlık yelpazesi sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

Kimya

KİMYAMIZ İLE
DAİMA YANINIZDAYIZ..

Kimya

Neden Biz?

Çalışma Yöntemi ve Değerleri

Firmamız ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra çalışma yöntem ve değerleri ile sektörüne fayda sağlamakta olup; kalite ve güvenin sembolü bir kurum olmayı hedeflemektedir.

Doğa Dostu
Çözümler

Sürdürülebilir gelişimi ile dünya pazarına hitap eden bir vizyonu benimsemiş, doğa dostu çözümleri ile geleceğe her zaman güvenle bakmaktadır.

Kimyasal Sektörlerde Liderlik

Tekstil yardımcı kimyasalları, deri yardımcı kimyasalları, endüstriyel kimyasallar (yapı boyaları, çevre arıtma kimyasalları) ve buna bağlı yüksek teknolojiye sahip proses kolaylaştırıcı makine üretimleri konularında hizmet vermektedir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR
BİR DÜNYA

Yaşanabilir bir dünya ve sağlıklı yarınlar için dünyaya katkı sağlayacak ürünler üretmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Makaleler
Tümü
Deri Yardımcı Kimyasallar

Deri endüstrisinde deri materyalinin işlenmesi sürecindeki proseslerde kullanılan kimyasal maddelerdir.

Devamını oku
Endüstriyel Kimyasallar

Çevre arıtma kimyasallarında kullanılan fonksiyonel içerikli ürünleri kapsamaktadır.

Devamını oku
Tekstil Yardımcı Kimyasalları

Tekstil materyallerinin ön hazırlık kısmında kullanılan yardımcı kimyasalların genel adıdır. Ön hazırlık kimyasalları olarak da adlandırılır. Amacımız, boyamaya uygun bir tekstil materyali elde etmektir.

Devamını oku